Покрывало молчания. Джобст Биттнер

Рік видання: 2022
Наявність: Є в наявності
180.00Грн
Кількість:  

Джобст Біттнер, магістр теології, разом зі своєю дружиною Шарлоттою заснував служіння по всьому світу. Він є президентом служінь TOS та ініціатором руху Марш Життя, який вже проводився у 400 містах та 20 країнах. Одним із дочірніх рухів є рух March of Remembrance у США. Крім цього піонерського апостольського служіння, Джобст Біттнер виступає спікером на конференціях на п'яти континентах.

Не виключено, що ви знаходитесь під "Покривало мовчання" більше, ніж ви думаєте.

Покривало мовчання передається з покоління в покоління і перешкоджає примиренню, зціленню та оновленню - у нас особисто, у сім'ях, церквах та громадах, а також у містах та країнах.

Багато родин у Німеччині живуть під покривалом мовчання, не помічаючи цього. Це діти та онуки військового покоління, які досі носять у собі відбиток вини, травмуючих переживань, а також втечі та гоніння минулого покоління. Їхня спільна риса - мовчання. Багато хто проходить нескінченні пустелі, не переживаючи при цьому змін.

Чи носимо ми ще в собі мовчання військового покоління про Голокост? Багато християн в Німеччині дуже хотіли б, щоб глава націонал-соціалізму нарешті завершилася і до неї не потрібно було постійно повертатися, але це не відповідає дійсності.

Невже ми знову належимо до "мовчазній більшості" і чи не можемо відповісти духові цього часу? Чи існує спосіб пережити духовні прориви в наших містах і країнах і досягти глибоких змін?

Виходячи з особистого досвіду в Тюбінгені – університетському місті, яке за часів націонал-соціалізму було ідеологічним центром для екзекуторів та масових убивць, – Джобст Біттнер описує вплив "покривало мовчання" з біблійно-теологічної, церковно-історичної та психологічної точки зору, а також розповідає про те, як можна розірвати це покривало. 

Книги
Автор: Джобст Биттнер
К-ть сторінок: 284 стр.
Мова: Русский
Тип палітурки: М'який
Формат: 240*139*15 мм
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Ваше Ім’я:Добре
entry_bads
Ваш відгук:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Введіть код, вказаний на зображенні: